Liikmed

MTÜ Avatud Maakaardi Selts juhatus (juhatus [ät] maakaart.ee): Jaak Laineste, Margus Värton, Andres Kaaber

Lisaks juhatusele on meil tegusaid liikmeid veel. Kokku tegeleb praegu Eestimaa kaardistamisega kümneid huvilisi. Kui soovid MTÜga liituda, siis võta julgesti ühendust meie juhatusega ühel eeltoodud aadressidest.

Kogukonnaga liitumine sõltub, mis tasemel liikmeks soovid saada:

  1. Ülemaailmse OSM Foundationi liikmeks (15 GBP/aastas): Liitu siin. OSM Foundation on OpenStreetMap projekti tehniline ja juriidiline haldaja, korraldab iga-aastaseid konverentse jne.
  2. MTÜ Avatud Maakaardi Selts liikmeks (15 EUR/aastas). Palun saata avaldus (nimi, isikukood, aadress, OSM kasutajanimi, telefon) emailile juhatus [ät] maakaart.ee ja saada esimese aasta liikmemaks MTÜ pangakontole (EE207700771003117287 LHV pank)
  3. Andmete täiendaja (tasuta) : loo kaardi jaoks kasutajanimi siin, ja Wiki jaoks loo kasutajanimi siin (need on eraldi kasutajad!)
  4. Andmete vaatamiseks ja kasutamiseks mingit registreerimist pole vaja. mine www.openstreetmap.org, ekspordi andmeid ja uuri Wikit edasijõudnud kasutuseks nii palju kui soovid. Samuti uuri kaardi kasutuse kohta artikleid meie kodulehelt (Kaardi kasutamine jt sektsioonid).

Allolev tabel näitab, mida saavad teha eri osalejate tasemed